deti

Můžeme kineziologií pozitivně změnit náš život?

Mnohým z nás se stává, že přes veškerou snahu nedosahujeme takových výsledků, jakých bychom si představovali dosáhnout ať už to bylo ve škole, v zaměstnání, ve vztazích v rodině nebo i s okolím. To, co nás brzdí, jsou negativní zážitky z dětství i v dospělosti (také v období před porodem a při porodu), které se hluboce uložily do našeho podvědomí.

V okamžiku stresu se tyto zážitky znovu vynořují ve formě strachu a často, aniž bychom si je uvědomovali, ovlivňují naše chování v současnosti. Část mozku, kde jsou tyto zážitky uloženy, odpojí 75% mozku zahrnujícího tvořivé i logické myšlení a my jen reagujeme na okolí buď bojem nebo útěkem. A tak se dostáváme z jedné extrémní situace do druhé. Jsme agresivní nebo depresivní, hyperaktivní nebo lhostejní, ztrácíme schopnost učit se atd. Cítíme se nemilovaní, a proto se snažíme být dobrými, abychom získali lásku a pozornost svých blízkých. A tak se stále častěji chováme a žijeme podle názoru ostatních a ne podle sebe. Jsme stále nešťastnější a nemocnější. A přitom stačí tak málo – odblokovat své stresy a odpustit sobě a ostatním.

Obnovením vnitřní harmonie

  • se obnoví naše schopnost učit se a komunikovat.
  • Zlepší se naše vztahy.
  • Se nám zlepší zrak, protože uvidíme, co jsme vidět nechtěli.
  • Přestane nás bolet hlava a páteř, protože přestaneme nadměrně přemýšlet nad tím, co jsme měli udělat jinak a proč nás nemají rádi.
  • Nebudou nás trápit nemoci nohou, protože nebudeme už mít strach jít svým životem do budoucnosti.
  • Nebude nás už zlobit žaludek, protože dokážeme najít nová řešení dlouho neřešených problémů.
  • Odstraněním strachu z těhotenství a porodu se stane porod pro maminku i dítě příjemnější, rychlejší a méně bolestivý.
  • Odblokováním emocionálního stresu metodou kineziologie One Brain, přestanou naše chování ovládat naše skryté motivace, strachy a obavy.

Všechno, z čeho máme strach, přitahujeme do svého života.

Pokud se svých strachů zbavíme, dokážeme značně ovlivnit pozitivním způsobem svůj budoucí život. Začneme využívat potenciál celého mozku a tím se obnoví schopnost tvořivého myšlení a my tak umíme lépe řešit své problémy.

Odblokováním jednoho stresu práce na sobě obvykle nekončí. Vynořují se další stresy, kterým do té doby nebyla dána důležitost.

Jedná se vlastně o celoživotní práci, kdy postupně odstraňujeme stresy a strachy stejně jako slupky cibule tak, abychom odkryli drahokam, který je skrytý někde uvnitř nás.

Ti, kterým se metoda One Brain líbí a chtějí na sobě intenzivněji pracovat, mohou navštěvovat kurzy kineziologie – One Brain.