Kineziologická poradna

Lada Říhová 1
  • Mám 28 let zkušeností s metodou kineziologie One Brain.
  • Klientům pomáhám odstranit příčiny jejich současných psychických i fyzických problémů.
  • Spolu s klientem hledáme souvislosti mezi současnými projevy problémů a chováním v minulosti.
  • Používám Bachovy, růžové a další esence k uvolnění negativních emocí.
  • Pomocí jednoduchých cvičení a jemných dotyků jsou odstraněny energetické bloky v těle a zharmonizován tok energie v meridiánech.
  • Uvolněním stresu a napětí se v těle obnovují sebeléčebné procesy a nastartuje se regenerace tkání.
  • Využívám také techniky EFT a rodinných konstelací.

Průběh individuálního sezení

Při práci s klientem metodou One Brain se jemně dotýkám předloktí klienta a získávám tak informace související s problémem klienta.

Svalový test mi tak pomůže určit věk klienta, kdy prožil nějaký stres nebo traumatickou událost a vytestovat zablokovanou energii v těle.

Pomocí jednoduchých cvičení a jemných dotyků se odstraní energetické bloky v těle a obnoví proudění energií v meridiánech a v energetickém systému člověka.

svalovy test 2

Uvolněním stresu a uvědoměním si souvislostí s chováním v současnosti umožní klientovi objevit nové možnosti řešení jeho problémů a dosáhnout větší harmonie v životě.

Celé odblokování stresu by mělo proběhnout jemně, takže provádím jen ty korekce, které tělo klienta na dané úrovni dovolí. Je proto možné, že klient bude potřebovat více sezení.

Během sezení nepracuji s hypnózou ani se změněnými stavy vědomí. Klient je neustále v bdělém stavu a aktivně se podílí na odstranění stresu,  hledání nových voleb a způsobů chování. Klient je veden k uvědomování si zodpovědnosti za svůj život a rozhodování. Při kineziologickém odblokování metodou One Brain neléčím, ale pomáhám obnovit duševní i tělesnou rovnováhu.

Kineziologické odblokování je možné provádět i v těhotenství.

Kineziologické odblokování není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. Metoda One Brain je vzdělávací metoda ve smyslu rozvoje osobnosti, neslouží k léčení nebo diagnóze ve smyslu klasické medicíny.

Kineziologické odblokování trvá 1,5 až 2 hodiny.

Cena za kineziologické odblokování stresu:

1500 Kč za odblokování.

1200 Kč – děti a studenti od 9 do 20 let.


Ohlasy klientů

slunce

Odblokování u paní Říhové je pokaždé velmi jemná a příjemná záležitost i když se někdy jednalo o opravdu zásadní věci. Hodně pomohla nejen mně, ale i synovi, který  měl velké problémy se spolužáky.        Z.G.

slunce

Poprvé jsem se k odblokování dostala se synem. Měl problémy s nočním pomočováním a přes několikaleté návštěvy nefrologie se situace nelepšila. Do 14 dnů po návštěvě u paní Lady jsme se radovali a syn byl na sebe náležitě pyšný, protože problém s její pomocí vyřešil. Tahle zkušenost mě vedla k další návštěvě při řešení mých osobních obtíží. Týkaly se problémů v zaměstnání. V té době byl v mé třídě chlapec, který měl velmi neadekvátní reakce. Byla jsem ve stresu, stále jsem žila v očekávání konfliktní situace. Po odblokování jsem pocítila značnou úlevu. Uvědomila jsem si, že nejsem odpovědná za jeho reakce. V podobných situacích se dnes cítím mnohem lépe.  D. K.

slunce

Moje zkušenost s lektorkou a terapeutkou Ladou Říhovou, kterou považuji za svoji učitelku a terapeutku je perfektní. Rozumí tomu, co dělá a její práce dává smysl. V zásadě každý odblok, který jsem u ní absolvovala přinesl změnu v mém uvědomění a následně pozitivní změnu v mém životě. Pracuji jako podnikatelka výtvarnice – tudíž oplývám až přecitlivělostí. Na straně druhé jsem speciální pedagožka, nyní ve Výchovném ústavu – kde naopak musím umět pracovat i s přísnější stránkou svého nastavení. Kineziologie mi pomáhá  řešit vnitřní konflikt, problémy se vztahy, nízké sebevědomí v určitých životních situacích, pýchu, nefunkční stereotypní  rodinné vzorce, které mne v životě omezovaly. Je toho více.  Kineziologie One Brain pro mne znamená smysluplnou duševní hygienu a skvělý nástroj k osobnímu růstu nejen pro mne, ale i pro mé děti. V běžném životě je to potom dost znát i pro mé okolí. Jsem pro druhé „tou v pohodě.“
Mgr. Marcela Karasová, pedagožka, výtvarnice  www.dekormalby.cz 

slunce

Paní Lado, byla jsem u Vás v poradně s problémem těžkých depresí a nezvládnutí situace spojené s tragickým odchodem mé milované vnučky.   Chci Vám tímto znovu  poděkovat  za Vaši velkou pomoc. Všechny mé stresy  spojené s  touto velmi bolestivou událostí, jsou ty tam. Je to až neuvěřitelné…. Od návštěvy u Vás jsem ani jednou nezaplakala, nehroutila se. I když pochopitelně smutek zůstává a těžko kdy úplně vymizí, ale není už „devastující“.  Snad mi tento stav smíření se a uklidnění vydrží i nadále.
V. P.

slunce

Vážená paní Říhová, tento email jsem chtěla/měla napsat již před téměř 4 lety, kdy jsem u Vás byla poprvé a také naposledy na léčení neplodnosti. 2 roky jsme se s přítelem snažili o miminko.
Ihned po odblokování jsem otěhotněla a narodila se mi zdravá dcera a teď už máme i syna. Je to už opravdu dlouho a vím, že každý rád slyší pozitivní zpětnou vazbu na svou práci a omlouvám se, že ta moje tak trvala! A velmi často si vzpomenu na Vás a na to, že Vám dlužím poděkování! Tedy děkuji za Vaše léčení a přeji Vám vše dobré! A. K.

slunce

Paní Lada je velmi jemná, citlivá a laskavá žena. Osobně jí znám 4 roky a to z kurzů kineziologie, které vede, i z individuální terapie. Pomoci hledání a následném „uhlazení“ příčin v dětství mi pomohla vyřešit problém fobie a úzkostí z myší, kvůli kterým jsem nemohla chodit ani ven na procházky. Díky kineziologii se opravdu těším ze setkání s tchýní (již neuklízím a nestresuji se předem). Za největší úspěch považuji to, že se mi po terapiích podařilo cítit lásku od mého táty a překonávám strach z jeho chování, které přináší jeho onemocnění. Chtěla bych v tomto sdělení napsat: „moc děkuji  Lado! a tati, moc si mi celý život chyběl a jsem šťastná, že se už dokážeme na sebe srdečně usmát.“ Když se necítím dobře vyhledám také pomoc v kineziologii. Od puberty mne provázely bolesti v krku a časté záněty, a i s tímto mi kineziologie pomohla a dala tak prostor účinkům dalších podpůrných prostředků, které beze změny ve mne (prostřednictvím kineziologie) sami o sobě nepůsobily. Nejkrásnější je na tom to, že za pár měsíců po terapii si velmi obtížně vybavíte, proč jste tam vlastně šli, a kde byl ten zakopaný pes.
M.