Reference

ikona kvet2

„ … Rozhodla jsem se jít na kurz kineziologie One Brain, protože jsem chtěla řešit zdravotní problémy své malé dcery. Jak jsem procházela jednotlivými kurzy, tak jsem pochopila,  že  pokud jí chci pomoci, tak musím začít od sebe. Kurzy mi pomohly v tom, že jsem si dovolila otevřít se svým pocitům, nebát se připustit a přiznat si své emoce a taky začít pracovat na změně svých nefunkčních postojů, které mě v životě omezují.  Pochopila jsem známou pravdu, že  ne okolí, ale my jsme zodpovědní za to, co se nám v životě děje. Od začátku kurzu jsem ušla velký kus cesty k sobě a  jsem přesvědčena, že žádné knihy nemohou nahradit to, když člověk začne pracovat sám na sobě. V tomto vidím kineziologii jako výbornou cestu, jak objevit a nalézt sám sebe.“ J. M.

ikona kvet2

„ … Potřebovala jsem akutně pomoci a doufala jsem, že kurzy metody One Brain mi pomohou se emočně osvobodit. Po kurzech šlo moje sebevědomí rychlostí světla nahoru a to vedlo k odchodu ze vztahu typu oběť–tyran (psychicky). Do mého života začaly přicházet lidé, kteří mě podporují a přijímají mě takovou jaká jsem. No a přebytečná kila šla dolů. Během 4 měsíců ze 78 kg na 59 kg. Na kurzech jsem se cítila příjemně a bylo úžasné objevovat kouzlo a kolosální potenciál mého podvědomí.“ S.K.

ikona kvet2

„…..Kineziologie je pro mne zajímavá metoda odhalování skutečných příčin mnohdy stále se opakujících problémů, což mi připadá jako ta nejúčinější pomoc. Kurz mi zprvu připadal složitý a plný informací, ale po dvojce to opadlo se zjištěním, že je to jen tréningem a zažitím si daných postupů a základních otázek. Zjistila jsem, že neustálá nedorozumění s členem rodiny, se dají řešit s odstupem, nebývalým nadhledem, lehkostí a vlastně mnohem efektivněji, než by člověk kdy čekal. Hodně mi to rozkrylo charaktery lidí kolem a již sebou nenechám manipulovat, tak jako dříve……“ ( Š. T. absolventka kurzu)

ikona kvet2

„ … Z prvních dvou kurzů mám radost, naučila jsem se stres lépe zvládnout a díky tomu mi zbývá více síly a energie všímat si drobnějších detailů v běžném životě, i při komunikaci s ostatními. Lépe spím a moje dcera je v kontaktu se mnou radostnější, mazlivější a otevřenější. Manželovi se zdám méně unavená a klidnější (má pocit, že mi kurzy prospěly a rád mě do Brna znovu pošle..).“ D.S.

ikona kvet2

„ … Na kurz kineziologie One Brain jsem se odhodlala jít především z toho důvodu, že jsem v důsledku absolutního vyčerpání organismu zjistila, že budu muset něco v životě změnit, aby se mi tato situace pokud možno již neopakovala a abych se naučila alespoň trochu pracovat se svojí psychikou.
Nyní si dokážu víc všímat svých „nepřirozených“ reakcí na určité situace. Díky tomu pochopím, na čem bych měla pracovat. I když ze začátku nevím jak situaci změnit a mnohdy se mi bez pomoci One Brain ani nepodaří dívat se na věc jinak, alespoň vím, že realitu života si vytváříme pouze my sami a snažím se ji vytvářet takovou, jakou bych ji chtěla mít. Současně se dívám jinak na „nepřirozené reakce“ ostatních, což velice přispívá k tomu, abych si věci nebrala tak osobně.“ L.P.

ikona kvet2

“ …Chtěla jsem se dozvědět něco více o oblasti, která mi byla dosud neznámá a získala jsem nový nadhled na věci, lidi a myšlení. Silně jsem si uvědomila vlastní chyby a omyly, které negativně ovlivnily mé vztahy s druhými lidmi a rodinou. Jsem ráda, že jsem mohla některé své problémy na kurze odblokovat a vím teď jak pokračovat při práci na sobě. Kurz byl velmi odborně vedený, optimisticky naladěný a vše bylo srozumitelně a záživně vysvětleno….“ ( K. K. absolventka kurzu)

ikona kvet2

„… Poznatky z kurzu mně ovlivnily v náhledu na komunikaci s lidmi, většímu respektu i pochopení jejich reakcí (nejen dospělých lidí, ale i dětí!) a v prožívání svých vlastních emocí. Získané znalosti z kurzu mně také pomáhají lépe v odhadu druhého člověka a podle toho nastavit způsob komunikace. Nejvíce mne ale těší, že jsem schopna více mluvit s dětmi o jejich vlastních trápeních (dříve jsem nevěděla, jak na to). Na kurzech oceňuji: systematičnost předávání poznatků, možnost ihned si nové věci zkoušet s kolegy v kurzu, možnost vlastního odblokovávání. Vlastním prožitkem si člověk hned mohl vyzkoušet a ukotvit nové poznatky. Kurzy byly vedené citlivě a v příjemné atmosféře.“ M.Š.

ikona kvet2

„… Kineziologie One Brain mi pomohla v tom, abych sebrala síly, přestala se bát, a přestěhovala se zpět domů do svého rodiště, místo abych se nechala bývalým mužem držet v cizím městě jako rukojmí. Na kurz jsem šla proto, že jsem se chtěla něco nového naučit a také bych ráda pomohla sobě a ostatním, kteří mají o pomoc zájem.  Jelikož už delší dobu „jedu“ v takovém seberozvoji a sebepoznání, mohu říct, že mě absolvování kurzů posunulo zase dál. Upřímně doufám, že teprve kurzy změní můj život. Hodně velkou cestu jsem teď „ušla“, ale ještě kus cesty mám před sebou a doufám, že kurzy mi hodně pomohou v tom, aby vše dobře dopadlo! Moc se těším na další kurzy.“    J.D.

ikona kvet2

„Na kurz jsem se přihlásila, abych si rozšířila obzor, něčemu novému se přiučila a také ze zvědavosti. Seznámila jsem se ze zajímavými lidmi. Také jsem díky novým informacím pochopila věci, které jsem dřív nechápala. Změnilo mi to myšlení a začal lepší, spokojenější život. Kineziologie je úžasná v tom, že dokáže najít příčinu nejen zdravotních problémů, ale i emočních reakcí a tak se dá uzdravit nejen tělo ale i duše. Děkuji.“ J.P.

ikona kvet2

“ … opakováním kurzů jsem si procvičila provádění korekcí a získala větší jistotu a klid při odblokovávaní ostatních.“ (D. D.)